Hareketli Mimarinin Çözüm Lideri Libart, Diverseffect’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 25 Mar 2021
Hareketli Mimarinin Çözüm Lideri Libart, Diverseffect’i Seçti

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olan Libart’ın dijital ajansı Diverseffect oldu.

Hareketli mimari çözümler pazarında deneyim, geliştirme kültürü, mühendislik, tasarım ve inovasyon ile öne çıkan Libart, yoluna Diverseffect’in uzmanlığı ve tecrübesiyle devam edeceğini açıkladı.

40’tan fazla ülkeye ihracat yapan Libart, ürün ve hizmetleri ile mimarların hayal gücünü genişleterek, çok daha işlevli ve doğal ışıkla dolu mekanlar yaratma imkânı sunmaktadır. “Mimaride Hareket” mottosuyla globalde Türkiye’nin adını gururla duyurmaktadır.

Yerli ve global birçok markaya dijital strateji, kreatif çözümler, monitoring ve global dijital pazarlama gibi hizmetler sunan Diverseffect, 2020 yılında Yemeksepeti, Artaş, Alemdar Petrol, Granitaş ve Beils gibi önemli markaları bünyesine kattı. 2021 yılında da uzman kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile dijitalde farklılık yaratmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← iRobot, ADFLEX Medya İle Medya Satın Alma Kapsamını Genişleterek 360 Derece Hizmet Almaya Başladı! Crowia, Tüm Dijital İletişim Faaliyetleri İçin Purplemurple’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.