iRobot, ADFLEX Medya İle Medya Satın Alma Kapsamını Genişleterek 360 Derece Hizmet Almaya Başladı!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Mar 2021
iRobot, ADFLEX Medya İle Medya Satın Alma Kapsamını Genişleterek 360 Derece Hizmet Almaya Başladı!

Robot süpürge dünyasında 30 yıllık tecrübesiyle öne çıkan iRobot, geçen sene medya satın alma hizmeti aldığı ADFLEX Medya ile kontratını genişleterek sosyal medya yönetimi ve influencer marketing hizmetlerini de ekledi.

Teknoloji ile tasarımı bir ataya getiren iRobot, yeni Roomba modelleri ile daha geniş kitlelere ulaşmak için medya satın almalarını yürüttüğü ADFLEX Medya ile çalışmalarına bir sene daha devam edeceği sözleşmesini imzaladı. Bunun yanında ise tüm çalışmalar arasında eşgüdüm yakalamak için aldığı hizmetlere sosyal medya yönetimi ve influencer marketing’i de ekleyerek sözleşmesini genişletti.

ADFLEX Medya ise bundan sonra hesap yönetimi ve influencer marketing hizmetlerini tüm medya satın alma süreçleriyle entegre götürerek markaya 360 derecek hizmet verecek.

Ajans yenilenen sözleşmenin ardından markasına sosyal medya hesaplarından da tekrar hoşgeldin dedi.

adflex-medya-irobot-süpürge-anlasmasi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Nesil Teslimat Şirketi İletmen, Diverseffect İle Anlaştı! Hareketli Mimarinin Çözüm Lideri Libart, Diverseffect’i Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.