‘Dijitalleşme Çağında Sosyal Fayda’nın Konuşulacağı Digitalzone Meetups Online 31 Mart’ta!

‘Dijitalleşme Çağında Sosyal Fayda’nın Konuşulacağı Digitalzone Meetups Online 31 Mart’ta!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

31 Mart 2021 Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups’ta bu ay toplumsal fayda ve gönüllük faaliyetleri kapsamında dijitalleşen süreçler ve iletişim stratejileri üzerine konuşulacak.

İlk oturumda Askıda Ne Var & On The Move kurucusu Oğuzhan Canım ”Reklamda İçeriğin Gücü: Sıfır Bütçe ile Yüksek Etkileşim Nasıl Sağlanır?’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Sosyal fayda yaratmak için büyük operasyonlar, dijital iletişim bütçeleri, büyük ekipler gerektiğine dair ön yargıları yıkacak örneklerle reklamın nasıl toplum faydasına kullanılabileceğini anlatacak.

İkinci oturumda ise E-Gönüllü kurucusu Büşra Şahin ”Sivil Toplum Ekosisteminde Dijital Dönüşüm Faaliyetleri” başlığı altında; gönüllülük & sivil toplum faaliyetlerinin dijitalleşme süreçlerinden örneklerle bahsedecek.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Oğuzhan Canım – Reklamda İçeriğin Gücü: Sıfır Bütçe ile Yüksek Etkileşim Nasıl Sağlanır?
20:00 – 21:00 – Büşra Şahin – Sivil Toplum Ekosisteminde Dijital Dönüşüm Faaliyetleri

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Online Bu Ay OnCrawl Sponsorluğunda 27 Nisan’da! Yeni bir geleceğin provası Digital Age Tech Summit’te →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.