Fuska Web Sitesini Diverseffect İle Yeniledi

Projeler, Web siteleri 20 Nis 2023
Fuska Web Sitesini Diverseffect İle Yeniledi

Doğal Kaynak Suyu sektöründeki on yedi yıllık engin tecrübesini ve Sapanca bölgesinde Türkiye’nin en geniş doğal kaynak suyu rezervinde tesisi bulunan Fuska, Diverseffect sayesinde modern ve dinamik bir web sitesine kavuştu.

Sektöründeki on yedi yıllık engin tecrübesiyle ulusal ve uluslararası pazarda yerini alan Fuska’nın web sitesini kendi sektöründe tecrübeli bir ekibe sahip olan Diverseffect tarafından günümüz dünyasının dinamiğine uygun bir web sitesi haline getirildi. Online Alışveriş ve Call Center gibi sistemleri oluşturup tüm bayileri bu sistemin içine entegre ederek daha hızlı ve kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Müşteriler tarafından oluşturulan tüm online siparişleri Anlık Sipariş Takip sistemiyle müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkarıyor.

Ulusal ve uluslararası birçok markaya yenilikçi fikirleriyle web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok başarılı işe imzasını atmış Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, Yiğit Akü, İstinye Üniversitesi, Kimpaş, Abay Holding, Celenes by Sweden, Finansal Kurumlar Birliği, King, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Birleşik Ödeme gibi farklı sektörlerden pek çok marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Unifab’ın Web Sitesi LEVELUP İmzasıyla Yayında! Yeni Çağını Yeni Web Sitesi OctoStory’den! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.