Diverseffect, Kimpack’in Web Sitesini Yeniledi.

Projeler, Web siteleri 06 Mar 2023
Diverseffect, Kimpack’in Web Sitesini Yeniledi.

Plastiğe “hayat” verme felsefesinden yola çıkarak faaliyetlerine devam eden esnek plastik üreticisi Kimpack; sınai, tarım ve hizmet sektörlerine tedarikçi konumuyla öncülük etmektedir. Kimpack 3.000’den fazla çalışanı ile yurt içi ve globaldeki pek çok şirketin en önemli tedarikçisidir.

Dünya tedarik olarak Kimpack’e güveniyor, Kimpack ise web sitesi, sosyal medyası ve dijital pazarlama olarak Diverseffect’e güveniyor. Diverseffect’in, Kimpack vizyonuna yakışacak bir tasarım dili yarattığı proje, kullanıcı deneyimi odaklı yapısı ve yenilikçi ara yüzü ile yazılım anlamında da göz doldurarak web sitesini yeniledi. Yeni web sitesini buradan görebilirsiniz: kimpack.com.tr

Dijital dünyada etkili çalışmalara imza atmaya devam eden Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Kimpaş, Abay Holding, Celenes by Sweden, Finansal Kurumlar Birliği, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Poca, Birleşik Ödeme gibi farklı sektörlerden pek çok marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Parmaklarınızın Ucunda” Bir Uygulama: Koçfinans Mobil Dijital Pazarlamada Yapay Zeka, İnsana Karşı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.