Kelebek Mobilya İngiltere’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu.

Ajans Haberleri, Haberler 31 Mar 2023
Kelebek Mobilya İngiltere’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu.

Sektörde öncü marka olan Kelebek Mobilya, İngiltere’deki global çalışmaları için sosyal medya ve dijital strateji ortaklığı konusunda Diverseffect ile büyüyerek daha geniş kitlelere yayılması konusunda çalışmalara başladı.  

Atamızın imzasıyla başlayan ve 87 yıldır devam eden bu yolculuktaki şimdiki durağı İngiltere olan Kelebek Mobilya’nın İngiltere’deki sosyal medya yönetimini Diverseffect’in alanında uzman kadrosuna emanet etti.

Kurulduğu dönemden beri ulusal ve uluslararası birçok markaya yenilikçi fikirleriyle web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok başarılı işe imzasını atmış Diverseffect, daha önce Kelebek Mobilya, Kelebek Global hesaplarının yanına Kelebek Mobilya İngiltere’yi ekleyerek Kelebek Mobilya’ya sosyal medya ve dijital strateji noktasında tam desteğini sürdürmektedir.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect’in müşteri portföyünde; King, İstinye Üniversitesi, Uğur Okulları, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), IVA Natura, Buzdağı Su, Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 20’nin üzerinde marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hasata’nın Organik Büyüme Ajansı Belli Oldu! Rino Seramik Porselen Dijital Ajansı olarak Digipera’yı Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.