RHG EnerTürk 4 Şirketinin Web Sitesini Diverseffect ile Geliştirecek!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
RHG EnerTürk 4 Şirketinin Web Sitesini Diverseffect ile Geliştirecek!

Türkiye’nin yenilenebilir enerji kaynaklarıyla üretim yapan sayılı gruplardan biri olan RHG EnerTürk Enerji, 4 şirketinin web sitelerinin yenilenmesi için Diverseffect ile anlaştı. RHG EnerTürk Enerji doğadan gelen enerjiyi insanların hizmetine sunarak, daha iyi bir gelecek hedefiyle faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan tecrübesiyle, birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması ve dijital reklam stratejisi geliştirme alanlarında hizmet veren Diverseffect; saygın müşterileri arasına eklediği RHG EnerTürk Enerji’ye ait Betim, Gün Güneş, Muradiye, Sibelres şirketlerinin web sitelerini çok yakında yenilenen yüzüyle, daha modern ve konforlu bir görünüme kavuşarak kullanıcıların hizmetine sunacak.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect; Kelebek Mobilya, Celenes by Sweden, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Iva Natura, Poca, Birleşik Ödeme gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Toyota Dijital Deneyim Yolculuğunda Yol Arkadaşını Seçti! KimBCF Dijital İletişim Çalışmaları için Diverseffect’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.