Kimbcf’in Web Sitesi, Diverseffect Tecrübesiyle Yayında

Projeler, Web siteleri 04 Nis 2023
Kimbcf’in Web Sitesi, Diverseffect Tecrübesiyle Yayında

İplikler, makine parça halı, duvardan duvara halı, araba paspasları, banyo paspasları, koltuk döşeme kumaşları üretmekte olan Kimbcf’in artık Diverseffect tarafından hazırlanan modern bir web sitesi var.

İnovatif ürünleri ve özgün tasarım anlayışıyla sektöre yön veren marka konumunda olan Kimbcf, Diverseffect deneyimli kadrosunun dokunuşu ile günümüz dünyasının dinamiklerine ve teknolojisine uygun, dijital trendleri baz alarak, modern bir ara yüze sahip dikkat çekici bir tasarım ile web sitesi baştan aşağı yenilendi.

Dijital dünyada etkili çalışmalara imza atmaya devam eden Diverseffect’in müşteri portföyünde; Kelebek Mobilya, Yiğit Akü, İstinye Üniversitesi, Kimpaş, Abay Holding, Celenes by Sweden, Finansal Kurumlar Birliği, King, Beauty Pillow, Iva Natura, Biofeline, Birleşik Ödeme gibi farklı sektörlerden pek çok marka yer alıyor.

Görsel olarak böyle bir makine ve kendi renklerinin background olarak kullanabiliriz. Önünde telefon, tablet ve bilgisayar olacak. İçinde Web sitesi olacak. Logoları da muhakkak kullanalım.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Çağını Yeni Web Sitesi OctoStory’den! Tasarım Mobilya Öncüsü Loda Mobilya’nın Web Sitesi, Flatart Agency Tarafından Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.