Flokser’ın Dijital Ajansı Tekrardan Diverseffect Oldu.

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2023
Flokser’ın Dijital Ajansı Tekrardan Diverseffect Oldu.

Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahip olan Flokser, dijital ajansı olarak tekrardan Diverseffect ile çalışmaya başladı.

1997 yılından beri Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan ve bulunduğu sektörlere yönelik yenilikçi yaklaşımlarda bulunma yapısında olan Flokser. Dijital dünyada yenilikçi yapısı olan Diverseffect ile buluştuğu bu ortak noktadan dolayı deneyiminden faydalanmak adına tekrardan çalışmaya başladı.

20 yıllık deneyiminin getirdiği güçlü ekibiyle yerli ve global birçok markaya hizmet vererek dijital dünyada kendisini daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Dönemin son trendlerine ve markanın ihtiyaçlarına göre oluşturduğu web sitesiyle etkili bir kullanıcı deneyimi yaratmak amacıyla, kullanıcıların webdeki her davranışı ayrıntılarıyla hesaplayarak çalışmayı gerçekleştirdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rino Seramik Porselen Dijital Ajansı olarak Digipera’yı Seçti! Dijip Çevrimdışı Ortamlarda Da Kurumları Dijitalleştiriyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.