Facelab’ın Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 13 Nis 2023
Facelab’ın Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu

Hem Türkiye’de, hem de globalde günlük cilt bakım rutininde herkes için vazgeçilemez bir marka olmayı hedefleyen Facelab; yeni sosyal medya ajansını seçti.

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect, Facelab’ın sosyal medya yönetimi çalışmalarını gerçekleştirecek. Marka için ajans, sosyal mecraların özelliklerine ve trendlerine göre strateji oluşturarak sosyal medya iletişim çalışmalarını hazırlayacak.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect; Kelebek Mobilya, King, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Iva Natura, Uğur Okulları gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Genio Reklam Sektörüne Geri Döndü! Portuma, AdMatic ile Ortaklık Duyuruyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.