Genio Reklam Sektörüne Geri Döndü!

Genio Reklam Sektörüne Geri Döndü!

Akıllı kodlar sloganı ile yola çıkan web yazılım stüdyosu GENIO, yeniden iş başında!

2015 yılında reklam ajanslarının dijital projelerini hayata geçirmek için “Akıllı kodlar” üretmek amacıyla kurulan GENIO {brainyCodes}, kısa süren bir sessizliğin ardından sektöre geri döndü.

Reklam ve yazılım sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip Yüce Özkan’ın kurduğu GENIO, geçtiğimiz Mart ayında tüm paydaşları ve üçüncü partileriyle birlikte tekrar faaliyetine başladı. Bankacılık ve finans, tekstil, turizm, güvenlik, bilişim, enerji, inşaat, sağlık, otomotiv, gıda, lojistik, denizcilik, telekomünikasyon ve sanayi sektörlerinden pek çok kurumsal ve köklü firmaya web tasarımı ve yazılımı sunmuş olan GENIO, iletişim ajanslarına yazılım danışmanlığı hizmeti de veriyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki pek çok ajansla çalışmış olan yazılım stüdyosu, müşterilerinin ya da ajansın müşterilerinin projelerini en akıllı yoldan hayata geçirebilmek için akıllı kodlar üretiyor ve bütün platformlarda çalışmasını sağlıyor. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra projeyi yayına alan GENIO, talep edildiğinde projeye bir içerik yönetimi sistemi entegre ederek ajansın veya ajans müşterisinin de projeyi yönetebilmesine imkân tanıyor. Böylece ajansların üzerinden iş yükünü alarak onlarla iş ortağı gibi çalışıyor.

GENIO’nun sağladığı hizmetlerinden bazılarıysa şöyle:

  1. UI/UX & Web Tasarımı
  2. Front-End Web Yazılımı
  3. Back-End Web Yazılımı
  4. Wordpress & E-Ticaret Entegrasyonu
  5. E-Mailing Tasarımı & Yazılımı
  6. Google Workspace & Business Danışmanlığı
  7. Mailchimp & Mandrill Danışmanlığı
  8. Yazılım Danışmanlığı ve Yönetimi

GENIO ile ilgili daha fazlasını öğrenmek ve stüdyo ile iletişime geçmek için www.genio.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: