Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı’nın 12 Markası için Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 20 Nis 2023
Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı’nın 12 Markası için Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı, 12 değerli markasının dijital iletişimini Ahtapot Sosyal Medya’ya emanet etti.

Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı markasının yanı sıra; Youplus, Youplus Kids, Vitocco, Hametol, Hametol Baby, Bruno Baby, Forbiome, Umkaimun, Probest, Grintuss dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı seçti!

Birbirinden çevik sekiz kolu ve heyecanla atan üç kalbiyle Ahtapot Ekibi, Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı’nın 12 markası ile birlikte ses getirecek başarılara imza atmaya hazır.

Ahtapot Sosyal Medya, aktif olarak; Darüşşafaka Cemiyeti, Mapfre Sigorta, Arvento, WWF-Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, DeFacto Europe, Selfit, DB Schenker Arkas, Mitsubishi Heavy Klima, MADO, Endeksa, Avene, Ducray gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı iş birliğine özel Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hep Kitap Dijital Danışmanlık Ajansını Seçti! Albaraka Türk Yeni Kreatif Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.