Clockwork’e otomotiv sektörünün dev markalarından bir müşteri daha!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Ağu 2021
Clockwork’e otomotiv sektörünün dev markalarından bir müşteri daha!

Jeep Türkiye’nin online satış platformu Clockwork tarafından kuruluyor!

Teknolojinin gelişmesiyle satın alma davranışları da değişti. Bu değişikliğe ayak uydurmak isteyen Jeep Türkiye online satış platformu oluşturuyor. Clockwork deneyimiyle oluşturulan online satış platformunda Jeep markasının yanında sonraki fazlarda diğer grup markaların online satış platformları kademeli olarak yayına geçecek.

İki fazdan oluşan ve ilk fazı tamamlanan projede Clockwork online satış platformuyla servis entegrasyonunu da sağlıyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gricreative’in yeni konkur başarısı: Eureko Sigorta Diverseffect 5 Yeni Müşteriyle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.