Clockwork’ten Kızılay Maden Suları İçin Yepyeni Bir Web Sitesi!

Projeler, Web siteleri 31 Ağu 2021
Clockwork’ten Kızılay Maden Suları İçin Yepyeni Bir Web Sitesi!

Kızılay Maden Suyu’nun web sitesi Clockwork tarafından yenilendi.

Marka değerlerini ve kullanıcı deneyimini gözeterek hayata geçirdiği web siteleriyle müşterilerine artı değer katan Clockwork, Kızılay Maden Suyu’nun web sitesini yeniledi.

Yazılım ve konsept tasarım uyarlaması yenilenen web sitesinde Kızılay’ın kurumsal kimliği kuvvetlendirildi.

Marka tarihçesi, ürünler ve açıklamaların dikkat çekici hale getirildiği kullanıcı dostu web sitesiyle Kızılay Maden Suları “iyilik” yaymaya devam edecek.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Boray Estate Yeni Emlak Sitesi, LEVELUP İle Seviye Yükseltti! Digivega’nın Akut İçin Hazırladığı #BirIşıkVar Kampanyasına Büyük İlgi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.