Diverseffect 5 Yeni Müşteriyle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Ağu 2021
Diverseffect 5 Yeni Müşteriyle Anlaştı!

Diverseffect bu ay yaptığı yeni marka anlaşmaları ile sektörde fark yaratarak portfolyosunu büyütüyor. Vivalon, VAS, Filtek, Fırat Kalkınma Ajansı, Pera Medikal’in yeni dönemde ATL, BTL ve dijital kreatif süreçlerinden Diverseffect sorumlu olacak.

Portföyündeki markalara her zaman en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan ajans; kreatif, sosyal medya, web tasarım, yazılım, içerik pazarlaması ve dijital reklam stratejisi geliştirme hizmetleri ile yeni müşterilerine kendi profesyonel deneyimini yaşatıyor.

Diverseffect, Yemeksepeti, Avene, Ducary, Pierre Fabre, Garanti Leasing, Uğur Okulları Bilkent,  Holding, Buzdağısu, Kelebek Mobilya, İSO, Finansal Kurumlar Birliği, Tepe İnşaat, Granitaş, Reis Gıda, Memorial RentGo gibi değerli markalara sonuç odaklı başarılı projeler geliştirerek müşterilerine hizmet sunmaya güçlenerek devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork’e otomotiv sektörünün dev markalarından bir müşteri daha! Akasya'nın Sosyal Medyadaki Tercihi Ahtapot Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.