Clockwork Agency’den Züber’e Züber Bir E-Ticaret Sitesi!

Projeler, Web siteleri 02 Haz 2020
Clockwork Agency’den Züber’e Züber Bir E-Ticaret Sitesi!

Türkiye’nin lider sağlıklı atıştırmalık üreticisi olan Alterna Gıda’nın yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışıyla hayata geçirdiği, kaliteli ham maddelerin kullanıldığı, uluslararası hijyen ve kalite standartlarının gözetilerek her bir ürünün tek tek kontrol edildiği Züber markasının e-ticaret sitesi Clockwork Agency tarafından yapıldı.

2017 yılında atıştırmalık sağlıklı barlar üretmeye başlayan ve her bir kullanıcısına en üst seviyede memnuniyet sunmayı hedefleyen Züber’in e-ticaret sitesinde Züber’in enerjik ruhunu yansıtan Clockwork, sitenin yalnızca tasarım ve kodlamasını değil aynı zamanda içerik pazarlama stratejisini de kurgulayarak hayata geçirdi.

Züber e-ticaret sitesinde markanın öne çıkarmak istediği değerler direkt olarak kullanıcılara sunulurken en hızlı ve kolay şekilde bir online alışveriş fırsatı yaratıldı. Bu sayede kullanıcılar artık hem mobilde hem de masaüstünde alışverişlerini kolaylıkla yapabilecek.

Her bir ürün açıklamasının detaylıca yazıldığı, markanın içerik pazarlama stratejisinin detaylı bir şekilde hazırlandığı web sitesinde özel e-ticaret sistemleri kullanılarak  maksimum fayda amaçlandı.

Züber sağlıklı, Züber enerjik Züber markasının artık züber bir e-ticaret sitesi ve stratejisi var. Denemekten çekinmeyiniz.

Müşterilerilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← RAMSEY’den Babalar İçin En İyisi, En Yenisi! Halk Yatırım Ramazan Bayramını Sevgi Dolu Filmi İle Kutladı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.