Gloria Hotels & Resorts, Clockwork İle Yenilendi

Projeler, Web siteleri 23 Oca 2020
Gloria Hotels & Resorts, Clockwork İle Yenilendi

Turizm sektöründeki çalışmaları ile her zaman adından söz ettiren, Antalya’da tatil denildiğinde akla gelen Gloria Hotels & Resorts yeni web siteleri için Clockwork ile birlikte çalıştı.

Özaltın Holding’in iştiraklarinden biri olan Gloria Hotels & Resorts, kullanıcılara sunduğu mükemmel tatil fırsatının yanı sıra Avrupa’nın en iyi 100 golf sahasına sahip lokasyonlarından da birisi olarak turizm sektöründe lider olduğunu yeni web sitesi ile de taçlandırdı.

2015 yılından bu yana Gloria Hotels & Resorts için dijital çözümler sunan Clockwork de turizm sektöründe bir kez daha rüştünü ispatlamış oldu. Kullanıcı deneyiminin öne çıktığı, temiz ve anlaşılır arayüzü ile kullanıcılara yeni bir pencere açan Clockwork, Gloria Hotels & Resorts‘ün çatı ve alt markalarının web sitelerini de hayata geçirerek bütüncül bir yaklaşım gösterdi.

Yüksek kalite ile misafirlerine en iyisini sunmayı hedefleyen Gloria Hotels & Resorts’ün bu hassasiyetini yine kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmayı hedefleyen Clockwork çok iyi anlayıp analiz ederek baştan uca yenilikçi bir site deneyimini hayata geçirdi.

Clockwork Agency Hakkında

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Taximpro’dan Avrupa’ya Bi’ İmza Daha! Elektrikli Araç Dünyasına Diverseffect İmzası →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.