Turizm Sektöründen 5 Markanın Web Sitesi Clockwork’e Emanet

Ajans Haberleri, Haberler 06 Oca 2020
Turizm Sektöründen 5 Markanın Web Sitesi Clockwork’e Emanet

2002 yılından bu yana platform ve performans odaklı işlerine ara vermeden devam eden Clockwork, turizm sektöründe bir kez daha tercih edildi.

Bu sektörde portföyüne yepyeni bir müşteri ekleyen Clockwork, Antalya Belek bölgesinde faaliyet gösteren, on binlerce misafirini ağırlamaktan keyif duyan ve kalitenin peşinde koşan Öztürk Grup’a ait Regnum Carya çatı markası ve diğer 4 markasının web sitesi yapımı için anlaştı.

Regnum Carya, Zeynep Hotels, Carya Golf Club, National Golf Club ve Infinity Tours web sitelerini tasarlayacak ve hayata geçirecek olan Clockwork, turizm sektöründe sahip olduğu tecrübeyi bu kez bu beş site için kullanacak.

Otel web sitelerinin karmaşık ve anlaşılmaz dünyasından uzak, kullanıcı deneyimi odaklı, performansa destek olacak websiteleri tasarlayacak olan Clockwork aynı zamanda markaların kendi konumlandırmalarına uygun olarak da çalışmalarını yürütecek. Farklı hedef kitlelere doğru strateji ile yaklaşacak olan Clockwork, sitelerin içerik yönetim sisteminden, tasarımına, kodlanmasından içeriklerin SEO detaylarına uygun şekilde de planlanması amacıyla kolları sıvayacak.

Müşterilerine en iyi tatil deneyimini sunmayı hedefleyen Öztürk Grup yine müşterilerine en iyi platform ve performansı sunmayı hedefleyen Clockwork ile bu süreci birlikte yürütüyor olacak.

Müşterilerilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect İle Cadem 2.Yılda Da Birlikte! Reaction Company 2020’ye Hazır! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.