KalDer Rakun Dijital’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 05 Haz 2020
KalDer Rakun Dijital’i Seçti

Türkiye Kalite Derneği, dijital kimliğini Rakun Dijital’e emanet etti. ‘’Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürmek’’ mottosuyla yola çıkan KalDer, sosyal medya yönetimi ve dijital reklam kampanyalarını Rakun Dijital işbirliği ile sürdürecek.  

KalDer, EFQM Mükemmellik Modeli ile kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarına, mükemmellik kavram ve kriterlerini dikkate alarak kendi değerlendirmelerini yapmalarına, güçlü ve iyileştirmeye açık alanlarını tespit etmelerine ve sürekli gelişim yaklaşımıyla gelişim planlarını hazırlamalarına yardımcı oluyor. 2018 yılında kurulan Rakun Dijital ise portföyünde yer alan markalara 360 derece ajans hizmeti veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Midea CAC Türkiye’nin Dijital Pazarlama Ajansı Sample Digital Lab oldu! İGOAİMALATHANE İnternetin Oscarı Webby Kazandı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.