İGOAİMALATHANE İnternetin Oscarı Webby Kazandı!

Ajans Haberleri, Haberler 29 May 2020
İGOAİMALATHANE İnternetin Oscarı Webby Kazandı!

İnternet dünyasının en saygın başarı ödülü Webby, iGOAİMALATHANE’nin oldu. iGOAİMALATHANE, British Council için hazırladığı web sitesi Duvarları Olmayan Müze’nin 3. sergisi Cadılarla Dans Etmek ile Sanat kategorisinde Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Bu yıl 24. kez dünlenen Webby Ödülleri’nde 70 ülkeden yaklaşık 13.000 proje yarıştı.

Ayrıca, iGOAİMALATHANE geçtiğimiz yıl Cadılarla Dans Etmek projesi ile Altın Örümcek Yarışması’nda Mobil Uyumlu Tasarım ve Mikrosite kategorilerinde “En İyi Web Sitesi”, Kültür&Sanat kategorisinde 3.lük ödüllerine, bu yıl ise Horizon Interactive Awards’ta ise Eğlence Endüstrisi kategorisinde Gold Winner, Uyumluluk / Mobil Tasarım kategorisinde “Best of Category” ödüllerine layık görüldü.

iGOAİMALATHANE “Varmak Üzere” ile 18. Altın Örümcek Ödülleri Finalinde

iGOAİMALATHANE, British Council için hazırladığı web sitesi Duvarları Olmayan Müze’nin 4. sergisi Varmak Üzere ile 2020 Altın Örümcek Ödülleri’nde finale ve 3 kategoride halk oylamasına çıktı.

Etkinlik & Kültür Sanat, Mikrosite, Mobil Uyumlu Tasarım kategorilerinde finale ve halk oylamasına çıkan proje, 18 Mayıs 2020 – 12 Haziran 2020 tarihleri arasında sürecek olan halk oylamasında oylanabilecek.

Evde olduğumuz bu günlerde siz de Duvarları Olmayan Müze deneyimini yaşamayı unutmayın.

Reklamveren: British Council
Reklamveren Yetkilisi: Su Başbuğu
Reklam Ajansı: iGOAİMALATHANE
Kreatif Direktör: Volkan Ekşi
Reklam Stratejik Planlama ve Müşteri Yönetimi: Elif Güner
Teknik Yönetim: Hamza Erdoğdu, Şener Yılmaz

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KalDer Rakun Dijital’i Seçti Kim bu Kötü Çocuklar? →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.