Pizza Hut E-Ticaret Sitesi ve Mobil Uygulaması Hazırlanıyor

Ajans Haberleri, Haberler 20 Oca 2020
Pizza Hut E-Ticaret Sitesi ve Mobil Uygulaması Hazırlanıyor

Clockwork’ün tasarım ve yazılım mutfağında bu kez Pizza Hut için e-ticaret sitesi ve mobil uygulama hazırlanacak. 2006 yılından bu yana fast food sektöründe büyük markalarla platform ve performans odaklı çalışmış olan Clockwork, 2020’de Türkiye’de geniş faaliyet alanı ile her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan Pizza Hut için e-ticaret sitesi ve mobil uygulama projelerini hayata geçirecek.

Fast food sektöründe yalnızca web sitesi değil aynı zamanda sosyal medya, lokalizasyon, prodüksiyon, reklam ve branding gibi çalışmalar da yapmış olan Clockwork, Pizza Hut’ın ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde dinleyerek en doğru çözümleri sunacak. Markanın hitap ettiği geniş hedef kitlesi, gelişen teknolojiler ve kullanıcı alışkanlıklarını yakından inceleyerek oluşturacağı bu kapsamlı proje ile birlikte gıda sektöründeki çalışma ve bilgilerine yenisini ekleyecek.

Tasarım, UI ve UX, yazılım, online sipariş sistemi entegrasyonu, kasa entegrasyonu, gel-al özelliği, CRM entegrasyonu ve içerik yönetim sistemi gibi oldukça büyük bir projeye evet diyen ve bunun için kendi mutfağını hazırlamaya başlayan Clockwork’ün hazırlayacağı yeni Pizza Hut sitesinden sipariş vermek çok kolay olacak. Pizza Hut e-ticaret ve mobil uygulama deneyimi baştan yaratılacak.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sürreal’in Babası, Sürreal Anılacak! DMR Bilgi Teknolojileri, Dijital Pazarlama Faaliyetlerini Purplemurple’a Emanet Etti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.