Yıldız Teknopark’ın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Eyl 2020
Yıldız Teknopark’ın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

Yıldız Teknopark’ın sosyal medya, SEO ve SEM ajansı Destex Digital oldu!

Türkiye’nin en büyük Teknopark’ı ve en köklü üniversitelerinden biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi, tüm dijital operasyonlarını Destex Digital’e emanet etti.

Destex Digital Ajans Başkanı Ozan Emrah Ünal; “Bugün Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Sayın İsa Turgut İnci ve ekibi ile harika bir toplantı gerçekleştirdik. Hem Yıldız Teknopark’ın hem de Yıldız Teknik Üniversitesi’nin yeni dönem planlarını konuştuk. Kendilerine misafirperverlikleri ve bize duydukları güven için teşekkür ederiz. Ailemize hoş geldin Yıldız Teknopark! ” ifadelerine kullandı.

15 yıllık sektör tecrübesi ile markaların tüm dijital medya operasyonlarını yürüten başarılı ajans, özellikle eğitim sektöründeki faaliyetleri ile dikkat çekiyor. Ödüllü Google Premier Partner Ajansı Destex Digital hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve vaka çalışmalarını incelemek için destexdigital.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ahtapot’un 8 Koluna 8 Yeni Marka Webolizma, Moda Sektöründeki Müşteri Portföyünü Genişletiyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.