Portuma, AdMatic ile Ortaklık Duyuruyor!

Portuma, AdMatic ile Ortaklık Duyuruyor!

Türkiye’nin oyun içi reklamcılık ve oyun içi ekonomi ekosistemi Portuma, Türkiye’nin ilk reklam altyapı sağlayıcısı (SSP) AdMatic ile işbirliği yaptığını duyuruyor!

AdMatic, yenilikçi bakış açısı, profesyonel ekibi ve reklam teknolojileri konusundaki bilgi birikimi ile sektörünün öncü firmasıdır. Türkiye’nin ilk Arz Yönlü Platformu AdMatic, globalleşme yolundaki kararlı adımlarını Portuma partnerliği ile sürdürüyor. 

Portuma Projesi Hakkında

Türkiye’nin ilk oyun içi reklam platformu Portuma, oyun geliştiricilerin ve oyun stüdyolarının sürdürülebilir, ölçülebilir ve güvenli bir gelir elde etmesini sağlıyor. Destex Digital‘in katkılarıyla geliştirilen Portuma, oyun akışına zarar vermeyen yenilikçi ve benzersiz reklam teknolojisi ile oyunseverlerin ilgisini çekiyor.

Oyun geliştiricileri, reklamcıları ve oyun stüdyolarını kendi ekosisteminde bir araya getiren Portuma, dijital reklamcılığa gelenekselin dışında yenilikçi ve radikal bir alan kazandırarak yeni bir reklamcılık modeli yaratıyor. Portuma, yeni bir gelir modelini oyun stüdyoları ve reklamverenler için erişilebilir hale getirdi. Bu, Portuma’nın oyun içi reklam alanlarını gerçek zamanlı reklam tekliflerine açmasını sağladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facelab'ın Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu Hasata’nın Organik Büyüme Ajansı Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.