Ahtapot’un 8 Koluna 8 Yeni Marka

Ajans Haberleri, Haberler 24 Eyl 2020
Ahtapot’un 8 Koluna 8 Yeni Marka

Ahtapot Sosyal Medya, Mart ayından bu yana müşteri portföyüne kattığı 8 yeni markayla sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ahtapot Sosyal Medya, Mart ayında MAPFRE Sigorta ile başlayan başarılı konkur sürecini Selin Kolonya, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama bünyesindeki Selfit ve Bigaia markalarıyla devam ettirdi. Ağustos ayında ise Borusan Otomotiv İkinci El, Borusan Otomotiv Premium ve İnfo Yatırım markalarını bünyesine katarak büyümeye devam eden Ahtapot Sosyal Medya, Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ile hayata geçecek olan büyük bir sosyal sorumluluk projesinin de tüm iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

Ahtapot Sosyal Medya, Darüşşafaka Cemiyeti, WWF Türkiye, Danfoss, DB Schenker Arkas, Mitsubishi Heavy Industries, Barry Callebaut, Filmbox gibi birçok önemli markanın da çözüm ortağı…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ELK MOTOR’UN DİJİTAL AJANSI DİVERSEFFECT OLDU Yıldız Teknopark’ın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.