Webolizma, Moda Sektöründeki Müşteri Portföyünü Genişletiyor!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eyl 2020
Webolizma, Moda Sektöründeki Müşteri Portföyünü Genişletiyor!

Köklü kadın giyim markası Moda İlgi, dijital performans ajansı seçiminde Webolizma dedi.

Moda İlgi 1989 yılında “Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Üretim” sloganı ile kuruldu. Yeni yüzyılda modern ve özgün Türk kadınını, moda renkler ve modellerle buluşturmaya devam ediyor.

Moda İlgi 2020 Haziran ortası itibariyle Webolizma Dijital Performans Ajansı ile çalışmaya başladı.

Özellikle Google Ads ve sosyal medya kanalı üzerinden pazardaki payını büyütmeye yönelik çalışmalar yapıyor. Firma, Google Ads, sosyal medya, Criteo ve Tiktok reklamlarında Webolizma’dan destek alıyor.

2020 Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları, işbirliğine başlamadan önceki üç ay ile kıyaslandığında; e-ticaret dönüşüm oranında %85,61 ve firma gelirinde %101,39’luk artış görülüyor. Analytics karşılaştırmalı veri bilgileri göz önünde bulundurulduğunda ise ortalama sepet tutarında da %11,78 artış göze çarpıyor.

Moda İlgi’nin hedef kitlesini gençleştirerek daha geniş kitlelere hitap etme şansı sunan Webolizma, farklı kanallardan gelen dönüşümleri baz alıyor. En doğru stratejilerle ciroyu ve sepet tutarlarını büyütmeye yönelik planlamalar yapıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yıldız Teknopark’ın Dijital Medya Ajansı Destex Digital Oldu! THEBADGUYS’a yeni müşteri →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.