Karmod’un Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Oca 2020
Karmod’un Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu!

1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber dünyanın 90’a yakın ülkesinde projeler gerçekleştiren Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri’nin, sosyal medya ajansı Destex Digital oldu!

Hazır yapı sektörünün öncü markalarından Karmod, dijital reklam çalışmaları hakkında adından sıkça söz edilen Destex Digital ekibi ile bir araya geldi.

Konu ile alakalı Destex Digital ekibi, sosyal medya stratejileri ve yönetim sürecini değerlendirmek adına keyifli bir toplantı düzenlediklerini ifade etti. Yeni dönem için medya planlamaları, rakip analizleri ve çözüm süreci hakkında görüşmeler sağlandı. Bundan sonraki süreçte Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri ekibinin Sosyal Medya Yönetim sürecini Destex Digital yürütecek.

Destex Digital Ajans Başkanı Ozan Emrah Ünal;

“360 derece dijital hizmet sunan köklü bir dijital medya ajansı olarak, global hizmet sağlayan ve başarılı çalışmalar ile geleceğe yön veren markalara 10 yıldır profesyonel hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Hoş geldin Karmod!” ifadelerini kullandı.

Destex Digital’in ekibi yeni markasını sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine böyle duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnci Akü’nün Web Sitesine Clockwork Eli Değecek FilmBox Türkiye’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.