Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin SEM Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Şub 2020
Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin SEM Ajansı Destex Digital Oldu!

Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi, SEM çalışmaları için Dijital Medya Ajansı Destex Digital’i seçti.

Nanoteknoloji alanında, evrensel geçerliliği ve sosyo-ekonomik katma değeri olan ürünler ve hizmetler sağlamak için oluşturulan Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi SEM Ajansını seçti. Bundan sonraki süreçte Nanoteknoji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin Türkiye ve yurt dışı Ads operasyonlarını Destex Digital yönetecek.

Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi, Nano Materyallerin üretiminde Aselsan, Arçelik, Roketsan ve Vestel gibi birçok marka ile ortaklık faaliyetleri sürdürmekte.

Destex Digital Ajans Başkanı Ozan Emrah Ünal;

“Toplumsal sorunlara yenilikçi çözümler üreten ulusal bir araştırma ve uygulama merkezi için profesyonel ekibimiz ile başarılı medya çalışmaları yürütecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Nanoteknoloji alanında küresel bilgi ve değer üreten bir Türkiye oluşturma vizyonu ile faaliyet sürdüren Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi için çalışmalarımıza start verdik. Umarız bu çözüm ortaklığı geleceğe ışık tutar.” ifadelerini kullandı.

Son dönemde gerçekleştirdiği başarılı çözüm ortaklıkları ile adından sıkça söz ettiren ödüllü Google Premier Partner Ajansı Destex Digital hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve vaka çalışmalarını incelemek için destexdigital.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Badbaz 3 Yeni Marka ile Anlaştı! Epidotte, Sosyal Medya Yönetimini Purplemurple’a Emanet Etti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.