Destex Digital New York Ofisini Açtı!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Şub 2020
Destex Digital New York Ofisini Açtı!

Dijital reklamcılık sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip başarılı ve ödüllü Google Premier Partner ajansı Destex Digital New York ofisini açtı.

Türkiye’de alanında uzman 25 kişilik profesyonel ekibi ile markaların tüm dijital ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan Destex Digital, gerçekleştirdiği saha araştırmaları sonrasında New York ofisini açtı. Hali hazırda yurt dışı medya çalışmaları da sürdüren başarılı ajans, daha kaliteli hizmet sağlamak adına bu kararı aldı. Bundan sonraki süreçte müşteri ilişkileri olarak dijital operasyonlarda New York ofisi de etkin rol oynayacak.

Destex Digital ajans başkanı Emrah Ünal;

“Nihai pazar araştırmaları sonrasında müşteri ilişkileri süreci için New York ofisimizi açtık. Bundan sonraki süreçte müşteri ilişkileri ekibi, medya çalışmaları için markalara destek sağlıyor olacak. Fakat tüm operasyon şuan ki aşamada merkez ofisimiz tarafından takip edilecek.

New York ofisi planlamalarımızda yurtdışı reklam çalışmalarındaki bütçe kıstasını ve daha birçok önemli hususu markalar adına değerlendirerek yola çıktık. İlerleyen süreçte müşteri ilişkileri dışında Türkiye ekibimiz gibi ana yönetim çalışmalarını yönetecek bir destek sunmakta planlarımız dahilinde.

Ödüllü bir Premier Partner Ajansı olarak ülkemizi yurtdışında da başarılı medya çalışmaları ile temsil etmekten memnuniyet duyacağız.” ifadelerini kullandı.

Google Premier Partner Ajansı Destex Digital; İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sanko Holding, Ray Sigorta, Akra Group ve Uyumsoft gibi birçok büyük markanın da dijital operasyonlarını yürütüyor.

Yurtdışı reklam çalışmaları hakkında bilgi almak ve Destex Digital vaka çalışmalarını incelemek için tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Epidotte, Sosyal Medya Yönetimini Purplemurple’a Emanet Etti Brainworks, Network Ajanslar Arasında →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.