“Volkswagenim” Yenilenen Sitesiyle Yayında!

Projeler, Web siteleri 21 Eyl 2017
“Volkswagenim” Yenilenen Sitesiyle Yayında!

Volkswagensevelere ayrıcalıklı hizmet sunan Volkswagenim yenilenen sitesiyle yayında.

Volkswagenseverler için geliştirilen Volkswagenim Mobil Uygulaması, yenilenen web sitesine kavuştu. Başarılarıyla ses getirmiş bir mobil uygulama olan Volkswagenim, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılarken onlara Volkswagen Dünyası’ndan haberler de sunuyordu. Şimdi yenilenen sitesinde ziyaretçilerini bekleyen Volkswagenim, yine Pixelplus imzasıyla karşımıza çıkıyor.

Modern tasarım trendleri ve marka kimliğini ortak paydada harmanlayarak işe başlayan Pixelplus, sade ve kullanışlı bir deneyim yaşatıyor. Görsel anlatım diline sahip olmasının yanı sıra, ikonlarla destekli bir şekilde kullanıcısıyla buluşan Volkswagenim; ferah olduğu kadar bilgilendirici alanlara da sahip. Volkswagen’den son kampanyalar, etkinlikler ve hayatınızı kolaylaştıracak ipuçları, hepsi tek adreste.

volkswagenim-yeni-web-sitesi
 
Volkswagenim’in yenilenen sitesindeki en değerli alanlardan biriyse Çözüm Merkezi. Sizi aradığınız çözüme kolaylıkla ulaştırmakla kalmıyor, uygulama içinden yapılabilen işlemler hakkında detaylı bilgi sağlıyor. Her sorunuza en hızlı şekilde cevap alacağınız Volkswagenim, geri bildirimlerinize de değer veriyor. “Volkswagen Destek Formu” İle kullanıcıların iletmek istedikleri herhangi bir durumu, görsel ekleme imkanıyla daha etkili bir işleme dönüştürmesine olanak tanıyor.

Pixelplus imzalı Volkswagenim, www.volkswagenim.com adresinde ziyaretinizi bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← H&M Sonbahar Koleksiyonunu Naomi Campbell’ın George Michael Playback’iyle Tanıtıyor Abdi İbrahim’den Dünya Alzheimer Günü’ne Özel Kampanya →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.