Albaraka Türk’ün Global KOBİ Platformu Yayında!

Projeler, Web siteleri 15 Şub 2017
Albaraka Türk’ün Global KOBİ Platformu Yayında!

Faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların öncüsü Albaraka Türk’ün yeni KOBİ platformu, inovatif fikirlerin geliştiği ve işletmelerin ileriye taşındığı bir ortam olarak Pixelplus tarafından hazırlandı.

Platformda KOBİ’ler bir araya gelerek deneyimlerini paylaşma imkanı yakalıyor. KOBİ’lerin birbirlerine destek olup dünyaya açıldığı web sitesi, davranışsal hedefleme ile kitlesini kucaklıyor ve onlara aradığı ortamı sunuyor.

kureselkobiler.com tüm KOBİ’ler için hem güçlü bir bilgi kaynağı hem de yol haritalarında referans alabilecekleri kapsamlı bir proje. Site ayrıca, üyelik sistemi, akıllı arama ve filtreleme, infografikler, videolar, hesaplama araçları ve interaktif içeriklerle desteklenmiş. Tüm bu özelliklerle daha faydalı hale gelen web sitesi kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

alabaraka-turk-kobi-platformu

KOBİ’lerin yerel marketlerden global marketlere açılmasını kolaylaştıran web sitesi Pixelplus tarafından etkili dijital pazarlama analizleri ve strateji süreçleri sonunda hayata geçirildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sevgi Şenlikleri: Royal Canin’den Anlamlı Bir 14 Şubat Hediyesi Parex’ten Sevgililer Günü’ne Özel #AşkaGeldik Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.