Volkswagenim Mobil Uygulamasına Bronz Mixx!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Nis 2017
Volkswagenim Mobil Uygulamasına Bronz Mixx!

Volkswagenim mobil uygulaması ile Bronz Mixx Ödülü’nün sahibi Pixelplus oldu.

Dünyada 45 ülkede dijital reklamcılığın gelişimi için faaliyetler yürüten Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye temsilcisi IAB Türkiye tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri 13 Nisan tarihinde Four Seasons Otel’de düzenlenen törenle sahipleri ile buluştu.

Pixelplus tarafından geliştirilen ve tüm Volkswagenseverleri bir araya getiren Volkswagenim mobil uygulaması, Markalı Mobil Aplikasyonlar kategorisinde Bronz MIXX’in sahibi oldu.

volkswagenim-mobil-uygulamasi-bronz-mixx

Dijital reklamcılığı geliştiren ekipleri ve markaları ödüllendiren MIXX organizasyonu 13 Nisan Perşembe akşamı gerçekleşti. 7. kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de, “Markalı Mobil Aplikasyonlar” kategorisinde Pixelplus tarafından hazırlanan Volkswagenim Mobil Uygulaması Bronz MIXX’in sahibi oldu.

Pixelplus ve Volkswagen işbirliğinin yenilikçi duruşuyla hazırlanmış Volkswagenim Mobil uygulaması, Volkswagen Dünyası’ndan gelişmeleri ve markanın hizmetlerini tek bir yerde topluyor. Hem araç sahipleri için hem de Volkswagenseverler için çok sayıda içeriği barındıran uygulama, kullanıcı dostu yapısı ve güncel trendlerin başarılı kullanımıyla öne çıkıyor.

Başarılı bir bilgi mimarisi ile kurgulanan Volkswagenim, markaya ait ürün ve hizmetler hakkında birçok detayı içeriyor. Aynı zamanda Bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonlara entegre edilebilen Volkswagenim Anahtarlık gibi yeni teknolojilerin kullanımıyla da fark yaratan Volkswagenim, 75.000’in üzerinde indirmeyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Siz de uygulamayı App Store ya da Google Play Store üzerinden indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Wizard Digital, Mr. NO İle Büyümeye Devam Ediyor! Michelin Sosyal Medya Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.