Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Web Sitesi Pixelplus Tarafından Hazırlandı

Projeler, Web siteleri 17 May 2017
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Web Sitesi Pixelplus Tarafından Hazırlandı

Pixelplus, gerçekleştirdiği projeler ile öne çıkan Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yeni web sitesini, çağdaşlıyla öncü olan; teknoloji ve tasarım trendlerinin başarılı bir şekilde uygulandığı bir dijital varlık olarak yayına aldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin marka özünü ve çalışma aktivitelerini etkili ve tutarlı bir şekilde yansıtan web sitesi, bu faydayı güçlü bilgi mimarisinden alıyor. Kullanıcı istekleri baz alınarak hazırlanan içerik stratejisi, ihtiyaca yanıt verirken bunu oldukça basit ve verimli bir şekilde ziyaretçiye sunuyor. Güncellenebilir ve sürdürülebilir içerikleri, hedef kitlesi için kolaylıkla tüketilebilir hale geliyor.

kayseri-buyuksehir-belediyesinin-yeni-web-sitesi

Uygulanan tasarım çözümleri ile büyük bir görsel dünya sunan Kayser Büyükşehir Belediyesi’nin yeni web sitesi, işlevsel ve keyifli bir deneyim yaşatıyor. Kolay anlaşılır, akılda kalıcı sayfalar, ikon ve grafik kullanımlarla güçlü bir görsel anlatıma sahip. Yeni web sitesi, gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi sağlayan alanlara ve Kayseri halkı tarafından ihtiyaç duyulan tüm birimleri içeren hızlı menü çubuğuna sahip. Servis tabanlı anlık bilgi paylaşan ulaşım alanı otobüsler ve duraklar hakkında bilgi sağlıyor.

 
Akıllı arama motoru, sesli arama ile daha da güçlendirilmiş ve yenilenen web site mobil kullanım alışkanlıklarını karşılayan responsive yapıda hazırlanmış. En güçlü yazılım modelleri ve .NET tabanlı Pixel CMS entegrasyonuna da sahip web sitesi yenilikçi ve modern yaklaşımıyla ziyaretçilerini www.kayseri.bel.tr adresinde bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ŞOK, Ramazan’da da Şoke Etmeye Devam Edecek! Eker’den Anneler Günü’ne Özel Kampanya: Anneler Hep Ne Der? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.