Volkswagen Sanal Showroom Açıldı!

Volkswagen Sanal Showroom Açıldı!

Pixelplus imzalı, 360° video tekniğini interaktif bir altyapı ile birleştiren Volkswagen sanal showroom, tüm Volkswagenseverlere yerlerinden kalkmadan tüm modelleri deneyimleme imkanı sunuyor.

Volkswagen Türkiye’nin Pixelplus imzası taşıyan yeni dijital iletişim kanalı Volkswagen Sanal Showroom, 360° video tekniğini interaktif bir altyapı ile birleştiriyor. Volkswagen dünyasında keyifli bir gezintiye çıkan ziyaretçiler,araç içi detaylardan videolu anlatımlara, zengin içeriklerle hem bilgi ediniyor hem de modelleri daha yakından tanıyor.

Araç fiyatlarını inceleme, yetkili satıcılar hakkında bilgi alabilme, test sürüşü talebinde bulunma imkanları da sunan platform, sadece yaratıcı ve etkileyici bir deneyim sunmayı vaat etmiyor. Markanın dijital pazarlama hedeflerini baz alıyor, fonksiyonlarıyla bu hedeflerin gerçekleşmesine katkı sağlayan, son teknoloji, tasarım, yazılım trendlerini takip eden yeni bir dijital varlık olarak konumlanıyor.

volkswagen-sanal-showroom-2

Passat, Tiguan, Yeni Golf gibi markanın yıldız modellerine dair tüm detayları, kolay tüketilebilir içeriklerle sunan platformda tüm ziyaretçiler, yönlendirici ikonlar sayesinde merak ettiği konu ile ilgili bilgiye kolaylıkla ulaşıyor. Modellerin iç ve dış görünümlerini farklı açılardan inceleme, donanım hakkında bilgi edinme, teknik detayları inceleme gibi ihtiyaçları videolu anlatımlarla desteklemek; platforma, ziyaretçilere en kısa zamanda en detaylı bilgiyi verebilme kabiliyetini kazandırıyor.

Saffet Üçüncü’nün anlatımıyla gerçekleşen canlı yayınlar ise bu deneyimi daha heyecanlı hale getirdi. Üçüncü, canlı yayınlarda modelleri ve kendi gerçek sürüş tecrübelerini paylaşırken; yayını izleyenlerden gelen sorulara da gerçek zamanlı yanıtlar verdi.

volkswagen-sanal-showroom
Volkswagen Sanal Showroom’u şimdi deneyimlemek tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turna.com’un Yeni Reklam Filmi Yayında: Hezarfen’in Torunları Bedavaya Uçuyor! Nef'ten Birliktelik Mesajı: #BirizBirlikteyiz →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.