Tariş Zeytinyağı’nın Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 19 Tem 2017
Tariş Zeytinyağı’nın Yeni Web Sitesi Yayında

Zeytin ve zeytinyağı ürünlerini dalından sofraya getiren Tariş Zeytinyağı’nın Pixelplus imzalı yeni web sitesi yayında.

Gelişimci ve yenilikçi bir anlayışa sahip Tariş Zeytinyağı’nın Pixelplus tarafından hazırlanan yeni web sitesi www.tariszeytinyagi.com, dijital dünyanın dinamiklerine uygun, modern bir arayüz ve detaylı bilgi sağlayan zengin içerik havuzu ile yayında.

Ziyaretçilerine yol haritası olacak kusursuz bir navigasyon ve güçlü bilgi mimarisi ile temelleri atılan web sitesi, tasarım ve kullanım trendleriyle de sektöründe fark yaratıyor. Minimal tasarım ögelerini; tipografi, görsel, grafiksel içerikler, illüstrasyon ve ikonlar ile destekleyerek cezbedici bir dijital varlık oluşturan Pixelplus, uyguladığı temel seviyede UX çalışmalarıyla kullanıcı odaklı bir tasarım hayata geçirdi. Zeytinden faydalanılarak üretilen farklı kategorilerde geniş ve üst sınıf bir ürün yelpazesi, zeytinyağı hakkında tüm merak edilenler, okunabilirliği yüksek ve tüketilebilir içeriklerle sahip Tariş Zeytinyağı web sitesinde.

taris-zeytinyagi-web-sitesi

Keyifli bir platform olarak hedef kitlesini kucaklayan ve tüm bileşenleri ile zengin bir deneyim yaşatan Tariş Zeytinyağı web sitesi www.tariszeytinyagi.com adresinde ziyaretçilerini bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fellas Super Foods'un Yeni Web Sitesi Taximpro İmzasıyla Yayında! Nsocial’dan 360° Video Projesi: KHas’ta Bir Gün →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.