Vdf filo’nun Yeni Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 28 Şub 2017
Vdf filo’nun Yeni Web Sitesi Yayında!

vdf filo’nun “kişiye özel filoculuk” vizyonunu yansıtan web sitesi vdffilo.com.tr, Pixelplus imzasıyla yayında!

Sektöründe fark yaratıp kurumsal ve bireysel filoculuğu müşterisi için optimum bir süreç ve satın almaya dönüştürecek çözümler sunmayı hedefleyen, “kişiye özel filoculuk” yaklaşımıyla yola çıkan vdf filo web sitesi, modern bir arayüz ve içerik stratejisi ile yayında.

Yüz yüze iletişim, insan etkileşimi ile geleneği oluşmuş filoculuk sektöründe, online işlem yapma alışkanlığı edindirmeyi amaçlayan bu stratejide,  web sitesi başarılı bir satış temsilcisinin tüm kabiliyetlerine sahip bir dijital varlık olarak konumlandırıldı. Kullanılan işlevsel form alanları, “Filonuzu beraber oluşturalım” gibi ilk insani temastan önce kullanıcıyı daha yakından tanımayı hedefleyen modüllerle kullanıcılar kendilerine uygun filonun hangisi olduğunu öğrenebiliyor, teklif isteme süreçlerine bu bilgilerle başlayabiliyor.

Web sitesi, modern arayüzü, uygulanan tasarım çözümleri ve içerik stratejisi, güçlü  aksiyon butonları kullanıcının ağzından yazılmış içerikler ile markadan çok bir çözüm ortağı olarak konumlanıyor ve bu sayede rakiplerinden ayrışıyor.

vdf-filonun-yeni-web-sitesi

Bilgi mimarisi ve teknik yapı

vdffilo.com.tr kullanıcının satın alma kararını verirken ihtiyacı olan tüm bilgiye kısa adımlarla ulaşıp, her şeyi kolayca inceleyebileceği navigasyonu, dinamik grafikleri, etkileşimli aksiyon butonları gibi tasarım ögelerinden faydalanarak ilk bakışta tüm gerekli bilgileri sağlayan sayfaları ile fayda odaklı yalınlık trendini takip ediyor. Her cihazda aynı deneyimi yaşatan responsive yapısı ile doğrudan teklif almak isteyenlerden, bilgi edinmeye gelenlere tüm hedef kitleyi kapsayan bir dijital varlık olarak yayında.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mastercard ve Getir'den Facebook Chatbot İle Ödeme İmkanı Can Yayınları Minikitap’larını Instagram’ın Yeni Özelliği Carousel İle Anlattı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.