Petrol Ofisi’nin Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 20 Nis 2018
Petrol Ofisi’nin Yeni Web Sitesi Yayında

Türkiye akaryakıt ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, kurumsal web sitesini yeniledi. Teknolojinin en yeni imkânlarını kullanan site, ziyaretçileri ve müşterileri en güncel verilerle bilgilendiriyor.

En yüksek kalite ürün ve hizmet anlayışını yeni sitesine de yansıtan Petrol Ofisi, Pixelplus’ın deneyimiyle ve iş birliği ile iddialı bir web sitesi hazırladı. Petrol Ofisi’nin yeni web sitesi, sade ama şık tasarımı ve zengin içeriğinin yanında ziyaretçilerin bir sonraki adımını düşünerek, onları doğru yönlendirmeyi ve akıcı bir kullanılabilirliği hedefliyor.

Petrol Ofisi’nin yeni web sitesi; anlaşılabilir menüleri ve tüm mobil cihazların erişimini destekleyen ‘responsive’ ara yüzü ile kullanıcı dostu olarak tasarlandı. Yeni site, ziyaretçilerine sektörle ilgili güncel verileri sunmasının yanı sıra ihtiyaçlarına da hızlı çözüm sağlayacak şekilde planlandı. Web sitesinde tüm Petrol Ofisi istasyonlarının iletişim bilgileri ve kampanyalara erişim, fiyat karşılaştırma gibi olanaklar sağlandı.

Yeni kurumsal sitede, 2. Dünya Savaşı yıllarının zorlu günlerinde başlayan ve bugün 1.700’ü aşkın istasyonu, 9 akaryakıt ve 3 LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve 1 madeni yağ fabrikası ile Türkiye’nin en büyük akaryakıt zincirine dönüşen Petrol Ofisi’nin güçlü hikâyesi etkili bir şekilde aktarılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kaspersky’den Siber Dünyadaki Mücadeleyi Sanal Gerçeklikle Anlatan Film Westworld’ün 2. Sezon Tanıtımı İçin Geliştirilen Sosyopat Robot Fred →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.