TÜSİAD Dönüşümü Başlat!

Projeler, Web siteleri 17 May 2022
TÜSİAD Dönüşümü Başlat!

BWA Digital’in hizmet sağladığı dijital eğitim ve mentorluk platformu “TÜSİAD Dönüşümü Başlat!” hayata geçirildi!

Türkiye genelinde erken ve ileri aşama girişimcilik eğitimleri verilmesini ve TÜSİAD ağındaki şirketlerin deneyimli insan kaynağı ile genç girişimcilerin çevrimiçi mentorluk görüşmelerinde bir araya gelmesini amaçlayan TÜSİAD Dönüşümü Başlat! projesi, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ile girişimci adaylarının hizmetine sunuldu.  Kullanıcıların kapsamlı girişimcilik eğitimlerine ücretsiz olarak ulaşabilecekleri, tamamlanan eğitimlerle ücretsiz katılım belgesi oluşturabilecekleri ve deneyimli mentorlarla çevrimiçi olarak bir araya gelebilecekleri proje kapsamında TÜSİAD logo tasarım ve yazılım hizmetini BWA Digital’den aldı.

Girişimcilik eğitimi ve mentorluk süreçlerinin dijitale taşındığı bu projede TÜSİAD’a hizmet vermekten BWA Digital mutluluk duyduğunu ifade etti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğadan Aldığını Geri Veren Karbon Salınımsız Web Sitesi: Deridesen Flatart Agency Tarafından Hazırlanan Palladium Ataşehir AVM’nin Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.