BWA Digital’den Dosya Paylaşım Sistemi!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Tem 2022
BWA Digital’den Dosya Paylaşım Sistemi!

BWA Digital, web dünyasında yaptığı yazılım çalışmalarının yanı sıra geliştirdiği web tabanlı sistemler ile firmaların dijital dönüşüm sürecini de kolaylaştırmaya devam ediyor.

Firma içinde farklı departmanlar arasında yapılan dosya gönderimlerini düzenleyen bir sistem geliştiren BWA Digital, tüm evrak işlemlerinizi tek bir alanda toplamınızı sağlar.

Dosya Yönetim & Paylaşım Sistemi” adı verilen sistemde, kullanıcıların detaylı bir şekilde gruplandırılması yönetici tarafından yapılıyor. Kullanıcılar diledikleri sayıda üyeye sahip birçok farklı grup hazırlayabilirler. Süreç içerisinde grup üyeleri ve grup bilgileri de güncellenebilir.

Sistem içinde dosyalar kullanım amaçlarına, zamana, konuya göre kategorilere ayrılarak paylaşım süreci düzenli bir sistemde işleniyor. Aynı zamanda dokümanların hangi kullanıcı grubuyla paylaşıldığı da grafiklerle raporlanabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fame+Noble 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Finale Kaldı! Gratis’in Dijital Medya Konkuru Açıklandı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.