Logo Siber Güvenlik (Berqnet), BWA Digital İle Yazılım Hizmetleri Alanında Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyor.

Ajans Haberleri, Haberler 28 Ara 2021
Logo Siber Güvenlik (Berqnet), BWA Digital İle Yazılım Hizmetleri Alanında Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyor.

Web tasarım ve web yazılım alanında yenilikçi ve etkili çözümler üreten BWA Digital, yepyeni bir iş ortaklığıyla yeni yolculuklara başlıyor.

Dünyanın en kolay kurulabilen firewall cihazı olarak 2015 yılında her ölçekten işletmenin dijital dünyada karşılaştığı siber güvenlik ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla kurulan Berqnet (Logo Siber Güvenlik) de söz konusu web ve yazılım geliştirme olduğunda BWA Digital’e güvenerek tüm süreci bu genç ekibe emanet etti.

Karşılıklı bir iş birliği ve güven duygusu ile kurulan bu ortaklık her iki tarafın da özverili çalışması ile zengin deneyimlerin kazanılacağı bir serüven olacaktır kuşkusuz.

Yeni yılda yeni maceralar devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nursanlar Holding ve 4 Markasının Web Sitesi Diverseffect’e Emanet! CES Fuarına Kabul Edilen Türkiye’deki Tek Oyun Firması Axell Studio! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.