BWA Digital’in Yeni Odağı Focus Tercüme Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 24 Oca 2022
BWA Digital’in Yeni Odağı Focus Tercüme Oldu

Yazılım alanındaki deneyimleri ile sektörde 10.yılına giren BWA Digital, web dünyasında, yeni teknolojilerle kullanıcı deneyimini bir araya getirerek efektif çözümler üretmeye devam ediyor.

Alanında uzman kadrosuyla uzun yıllardır tercüme hizmeti sunan Focus Tercüme, kullanıcılarına yeni ve daha kullanışlı bir deneyim sunmak için BWA Digital ile yeni bir çalışma başlattı.

Firmanın yazılım altyapısına desteklerini sunan BWA Digital tarafından hazırlanan değişikliklerle; kullanıcı deneyimini kolaylaştıran, UI/UX önceliğinde düzenlemeler ve arka plandaki yönetici ve editör rollerinde de kullanım kolaylığı sağlanmış olacaktır.

Focus Tercüme’de 45’den fazla dilde birçok farklı sektörde çeviri işlemleriniz profesyonel, deneyimli ve alanında uzman tercüman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. 7/24 online olarak siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gricreative, “Great Place to Work Sertifikası” kazandı. İstinye Üniversitesi’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.