Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. ve BWA Digital’in Web’de Yeni Hikayesi Başlıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Şub 2022
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. ve BWA Digital’in Web’de Yeni Hikayesi Başlıyor!

BWA Digital, 10 yılı geride bıraktığı web geliştirme alanındaki deneyimlerini Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. (TMMT) için yeni bir çalışmada kullanmaya başlıyor.

1990 yılında kurulan TMMT yıllık 280,000 adetlik üretim kapasitesiyle Toyota’nın Avrupa’daki en yüksek hacimli fabrikasıdır. Kasım 2021’de 3 Milyonuncu araç üretimini gerçekleştiren üretim tesisi 150’yi aşkın ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin 2. büyük ihracatçısı ve en büyük üretim firmalarından biridir.

BWA Digital ile TMMT arasında başlayan iş birliğinin ilk etabında web sitesinin yazılım altyapısı güncellenirken sitenin güvenlik bağlantıları da yenilendi. İnsan kaynakları departmanının, iş başvuru sürecini yönetimini de kolaylaştırmak adına hazırlanan yazılımla ile katma değer yaratılarak iyi bir deneyim imkanı sunuldu.

Sürecin ilerleyen etaplarında ise TMMT sitesinin tasarım düzenlemeleri de güncellenerek sitenin her anlamda bütünlüğü BWA Digital tarafından sağlanacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Eroğlu Holding bünyesinde yer alan Skyland HOM’un performans ajansı Destex Digital oldu! Eko İklim: Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi / Fuarı’nın İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Yürütecek →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.