BWA Digital İle Online Ödeme Kolaylığı

BWA Digital İle Online Ödeme Kolaylığı

BWA Digital, web dünyasında yaptığı yazılım çalışmalarının yanı sıra geliştirdiği web tabanlı sistemler ile firmaların dijital dönüşüm sürecini de kolaylaştırmaya devam ediyor.

BWA Digital’in elektronik ortamlarda ödeme alan firmalar için geliştirdiği “Ödeme Sistemi Yazılımı” ile her markanın taleplerine göre özel olarak hazırlanır. Banka veya ortak ödeme platformları ile anlaşan firmaların sitelerinin altına yerleştirilen yazılım hem kullanıcıların hem de firma sahiplerinin süreci kolay yönetimini sağlar.

Yapılan ödemelerin sistem üzerinden otomatik olarak cari ve fatura bilgileri, birçok muhasebe programıyla, ERP vs. ile entegre edilebilmektedir. Panel üzerinde ödeme talebi oluşturulduğu sırada ödeme sonrası bilgi maili-sms’i sistem tarafından otomatik olarak atılır.

Firmaya özel hazırlanan sayfada ödemesi yapılan hizmet detayları belirtilir, hangi hizmetin kim tarafından tercih edildiği de görüntülenebilir. Ödeme türü, konu, başlık, tarih olarak filtreleme seçenekleri ile sonuçlar daha kolay incelenebilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’de Play/Watch and Earn Sistemine Entegre olan İlk Oyun Axell Studio’nun Back Streets Oyunu Oldu! Bebek ve Çocuk Giyim Markası Miniropa, Digital Kafalar İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.