Temsa: Bir Muavinin Gözünden Yolculuk Hikayesi

Temsa: Bir Muavinin Gözünden Yolculuk Hikayesi

Temsa’nın yeni reklam filminde Türkiye’yi köşe bucak gezen yılların muavini Cengiz, yeni Temsa Maraton ile hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor.

Temsa, bu yıl piyasaya süreceği 8 yeni araçtan 5’incisi olan Maraton’un tanıtımı için esprili bir reklam filmine imza attı. Türkiye’nin ilk akıllı şehirlerarası otobüsü olma özelliğini taşıyan “Temsa Maraton” için yayınlanan filmde, yıllardır muavinlik yapan Cengiz isimli karakterin gözünden otobüs yolculuklarının dünden bugüne değişimi anlatılıyor.

Batesmotelpro imzalı reklam filminde Cengiz, muavinliğe başladığı dönemlerde yolculuk sırasında yaşanan olumsuzlukları ve yolcuların yaşadıklarını anlattıktan sonra Temsa Maraton ile seyahat rahatlığının nasıl bir fark yarattığını eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

 
Geçtiğimiz günlerde akıllı şehirlerarası otobüsü Maraton’un lansmanını yapan Temsa, reklam filmi ile aracın kullanışlılığı ve rahatlığına vurgu yapıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Allianz Türkiye Dijital Müzik Platformu: Motto Müzik Jaguar’ın Yeni Platformu: Jag – Style! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.