LUGGA Dijital Ajansını Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 17 Haz 2020
LUGGA Dijital Ajansını Seçti.

1962’den bu yana çatal kaşık bıçak sektöründe edindiği tecrübe ile üstün kaliteyi bir araya getiren Lugga ile Teknovia Dijital İletişim ajansı sunumlarına değer katmak için anlaştı.

Derin Fikir’in kardeş ajansı Teknovia Dijital İletişim ajansı, bünyesinde bulundurduğu Simit Sarayı, Kervan Gıda, Bebeto, Kentboringer gibi Dijital çözüm ortağı olduğu birçok marka arasına Lugga Markasını da ekledi.

Her biri deneyim ve uzmanlığı yansıtan özgün tasarımları ile seçkin mekanlar için stil sahibi alternatifler sunan Lugga, dijital çözüm ve stratejileri, sosyal medya hesapları ve kreatif işleri için Teknovia Dijital İletişim Ajansı ile yolculuğuna devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sürdürülebilirlikte Türkiye’yi Temsil Eden Dentaş’ın Dijital İletişim Ajansı Clockwork Oldu HEDEF GRUP yeni reklam ajansını seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.