Starbucks’tan Mobil Frappuccino Yarışması

Starbucks’tan Mobil Frappuccino Yarışması

Starbucks Türkiye, iPhone kullanıcıları için yayınladığı mobil uygulama üzerinden Frappuccino yarışması düzenliyor!

Starbuck Türkiye yazın ilk günlerinde başlattığı Yazı Yudumla sosyal medya kampanyasına mobil bir yarışma ile devam ediyor.  Starbucks Frappuccino® ile Yazı Yudumla adındaki mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilen yarışmada katılımcılar eğlenirken hediye kazanma şansı yakalıyor.

Frappucino yarışmasına katılmak için uygulamayı indirdikten sonra “Yudumla” butonuna basmanız gerekiyor. Ardından telefonunuzu mikrofon üste gelecek şekilde baş aşağı çevirerek, pipetten içer gibi Frappuccino’yu çekiyorsunuz.

12 Eylül’e kadar sürecek olan yarışmada nefesiniz ne kadar güçlüyse ödüle o kadar yaklaşıyorsunuz. Ayrıca uygulamaya Facebook hesaplarını bağlayarak giriş yapan kullanıcılar Facebook’taki arkadaşlarını da yarışmaya dahil ederek eğlenceyi katlayabiliyor.

starbucks frappiccuno mobil yarışma

Tasarım ve yazılımı ise Bilgetech imzalı olan Starbucks Frappuccino mobil uygulamasını App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bir Akıllı Sanat Ajandası: Artwalk Instagram Oyunu: Lumberjack Adam Ada Macerası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.