Sompo Sigorta Dijital İletişim Konkuru’nu RED and GREY kazandı.

Ajans Haberleri, Haberler 28 Oca 2021
Sompo Sigorta Dijital İletişim Konkuru’nu RED and GREY kazandı.

Sürdürülebilir ekonomik, toplumsal ve çevresel faydayı amaçlayarak hizmet veren Sompo Sigorta’nın dijital iletişim faaliyetleri artık RED and GREY’e emanet.

Müşterilerine her zaman ve her yerde en iyi hizmeti sunma felsefesi ile yangın ve doğal afetler, nakliyat, finansal kayıplar, su araçları, su araçları sorumluluk, kara araçları ve kaza gibi çeşitli faliyet alanlarında hizmet veren Sompo Sigorta, dijital iletişim faaliyetleri RED and GREY ile sürdürecek.

2013 yılından bu yana yaratıcılığı analitik düşünceyle birleştiren RED and GREY’in portföyünde Yamaha, Eminevim, Monster Notebook, Arnica gibi önemli markalar bulunuyor.

RED and GREY yeni markasının heyecanını Instagram takipçileri ile de paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← iGOAİMALATHANE Yeni Yıla 3 Yeni Müşterisi İle Merhaba Dedi MAPFRE Sigorta Kreatif Ajans Süreçleri Konkuru Sonucunda Hoops The Agency İle Yola Devam Etmeye Karar Verdi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.