Şampuan Reklamlarının Sırrı Ortaya Çıktı

Şampuan Reklamlarının Sırrı Ortaya Çıktı

Suave’un hazırladığı kampanya, şampuan reklamlarındaki kadınların saçlarının nasıl böyle mükemmel görünebildiğini ortaya çıkarıyor.

Şampuan reklamlarındaki kadınların mükemmel saçlara nasıl sahip olduğunu hiç düşündünüz mü? Saç bakımı markaları, kadın şampuanı reklamlarında olayı biraz abartıyor ve kadınları her zaman bakımlı, gür ve parlak saçlara sahip olabileceklerine inandırmaya çalışıyor. Y kuşağından kadınların %74’ü ise reklamlarda gördükleri saçların yapılmasının mümkün olmadığına inanıyor.

Suave, reklamcılık hilelerinden uzak durarak hazırladığı kampanyada hem bu reklam filmlerinde kullanılan hileleri ortaya çıkardı, hem de filmde yer alacak kadınların kuliste saçlarını Suave ürünleri kullanarak kendilerinin yapmasına izin verdi. Kadınlar saçlarını garip aksesuarlarla ve peruklarla uzatmak, ya da oradan oraya savurmak zorunda kalmadı. Kampanya, kadınların bu hileler olmadan da bakımlı ve havalı saçlara sahip olabileceği gösteriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çöpe Atılmayan Plastik Poşet Google’dan Havada Çizim Yapılabilen Artırılmış Gerçeklik Uygulaması →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.