Salvador Dali’yi Bu Yıl Da Lokma Döktürerek Anıyorlar!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Oca 2023
Salvador Dali’yi Bu Yıl Da Lokma Döktürerek Anıyorlar!

23 Ocak 1989’da hayatını kaybeden, gergedan tutkunu, zamanın sıra dışı anlatıcısı Salvador Dali, İstanbul’da lokma dökülerek dördüncü kez anılacak. Her sene ölüm yıl dönümünde sanatçıyı anmak için lokma döken dijital ajans Kroppa, yine Dali’yi tanıtmak ve sevenleri tarafından sürreal şekilde anılmasını sağlamak amacıyla 34. ölüm yıl dönümünde de bu etkinliğinden vazgeçmiyor.


Sürreal’in Babası, Yine Sürreal Anılmaya Devam Ediyor!

22 Ocak Pazar günü saat 14.00 – 15.30 aralığında Bağdat Caddesi, No: 324, Kadıköy’de Kroppa, yolu İstanbul/Caddebostan’dan geçenlere sanatçıyı anmak için uygun bir ortam oluşturacak.


Bu Yılın Daveti, Tiktok’ta Şimdiden Büyük Ses Getirdi!

Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği diğer #DaliLokması etkinlikleriyle bolca konuşulan Kroppa, Dali’yi lokma ile anmanın “Sürreal Bir Kroppa Etkinliği” adıyla gelenek haline geldiğini belirtti. Ünlü ressamın kendisi bile, böyle anılacağını tahmin edemezdi fakat “Onu Dali’ce özledik” sloganlarıyla Kroppa, bu yılki etkinliğini tüm mecralara taşıdı, viral içerikleriyle yalnızca birkaç günde gündeme oturdu.

Etkinlik detaylarını bu linkten görebilirsiniz: www.dalilokmasi.com

Bir Önceki Sene Etkinlik Nasıl Geçti?

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Loft Jeans Yeni Reklam Ajansını Seçti. ROIPUBLIC 2023'te Yurt Dışı Marka Hedeflerini Büyütüyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.