Kroppa, Global B2B Markalarından Lesaffre America İçin Geliştirdiği Catch’n Bake Projesi İle Uluslararası Alanda Da Sihrini Gösterdi!

Kroppa, Global B2B Markalarından Lesaffre America İçin Geliştirdiği Catch’n Bake Projesi İle Uluslararası Alanda Da Sihrini Gösterdi!

Lesaffre America; Las Vegas Convention Centre’da katıldığı ve sektörünün en büyük fuarı olan IBIE 2022’de standını rakiplerinden ayıracak, eğlenceli ve akılda kalıcı bir proje için yine Kroppa’yla iş birliğinde bulundu. Kroppa, interaktif bir dijital deneyim konseptinde “Catch’n Bake” kinect oyununu geliştirdi ve fuar ziyaretçileriyle Lesaffre America’nın etkili bir iletişim kurmasına destek oldu.

Kinect uygulamasını deneyen ziyaretçilerden, puan kazanmak için ekrandan düşen ve Lesaffre ürünleri kullanılarak yapılabilecek ürünlerin (ekmek, pizza, donut vb.) malzemeleri yakalamaları, zararlı bakteri ve küflerden ise kaçınmaları istendi. Bu sayede Lesaffre’nin ürün çeşitleri ve bu ürünler ile yapılabilecek fırıncılık ürünleri eğlenceli bir şekilde gösterildi.

Deneyim sonrasında Lesaffre America, ziyaretçilerine deneyimi hatırlatması için hem dijital hem fiziksel birer hatıra fotoğrafı hazırladı ve ziyaretçilere unutulmaz bir anı bıraktı.

Tüm bunları yaparken ‘’What’s baked in Vegas, Stays in Vegas’’ sloganı ile Catch’n Bake, lokal kültüre özgü bir dokunuş tercih etti.

Portföyünde başarılı bir çok dijital uygulama ve marka bulunduran Kroppa, Lesaffre’nin yanı sıra Netflix, Vodafone, Danone, Koçfinans, Borusan, Colin’s gibi birçok markayı dijital dönüşümlerine hazırlıyor ve onları günümüzün teknolojik dünyasında daha etkin ve uygun olmalarına yardımcı oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kroppa, İlk Kez Düzenlenen İstanbul Festivali’ni Tüm İstanbullulara Tanıttı! Rene Magritte İle Bir Zamanlar Anadolu'da: 🦄 #NFTCollection →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.