Clockwork, Sirene Hotels Web Sitesini Yayına Aldı!

Projeler, Web siteleri 19 Oca 2023
Clockwork, Sirene Hotels Web Sitesini Yayına Aldı!

Dünyada turizm/otel sektöründeki tecrübesiyle göz dolduran Clockwork, Sirene Hotels’in rüya gibi bir tatil iddiasına uyan bir web sitesi ile kusursuz tatil deneyimini dijitale taşıdı!

Sirene Hotels içindeki tüm konsept otellerin bir bütün olarak öne çıkarıldığı web sitesinde kusursuz bir tatil için gereken tüm bilgilere ulaşmak kurgulanan kullanıcı deneyimi ile çok kolay. Sirene Hotels’in marka değerine vurgu yapılan web sitesinde görseller, tasarım ve teknik üst düzey bir kullanım ile dikkat çekiyor.

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyündeki bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni projesini Instagram sayfasından duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Kafalar, Reina Jewellery’nin Online Satış Sitesini Yayınladı! Kroppa, İlk Kez Düzenlenen İstanbul Festivali’ni Tüm İstanbullulara Tanıttı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.